Після перемоги України нам знадобиться багато сил та знань, аби відновити країну та усі її системи, у тому числі систему охорони здоров’я.

У період з 1.04.22 до 30.04.22 (оновлено: доступ відкрито до 31 серпня) усі охочі можуть отримати безкоштовний доступ до циклу з трьох курсів про систему охорони здоров’я: «Як працює охорона здоров’я», «Системи фінансування охорони здоров’я» та «Управління якістю в охороні здоров’я».

Розповідаємо детальніше про курси та реєстрацію:

«Як працює охорона здоров’я»

Цей курс просвітницький і буде корисний усім, хто цікавиться охороною здоров’я. Лектори розповідають звідки беруться гроші і як вони витрачаються в медицині, як різні заклади охорони здоров’я поєднуються в єдину систему, звідки беруться ліки в лікарнях та аптеках тощо.

Дізнатися більше про курс та зареєструватися.

«Управління якістю в охороні здоров’я»

На цьому курсі ви зможете розібратися з темою якості у медичному закладі, почуєте реальні успішні кейси українських лікарень, дізнаєтеся як працюють різні стандарти в українських клініках і зрозумієте, які з інструментів менеджменту якості найбільш придатні для вашої лікарні.

Дізнатися більше про курс та зареєструватися.

«Системи фінансування охорони»

Прослухавши його ви вивчите теоретичну частину про системи і фінансування охорони здоров’я, про фармацевтичну політику, про сучасні практики в Україні, врядування в системах охорони здоров’я, про медреформу в Україні та інше.

Дізнатися більше про курс та зареєструватися.

Курси розроблено в межах реалізації україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», який виконується в Україні Швейцарським інститутом тропічного і громадського здоров’я (Swiss TPH) за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (SDC) та у співпраці з Українським центром охорони здоров’я (UHC).