Щоб пропонувати нові ідеї у сфері охорони здоров’я, необхідно постійно бути в курсі змін у законодавстві. Ми в Українському центрі охорони здоровʼя (UHC) стараємося щомісяця моніторити зміни в законодавстві. Вирішили, що ця інформація може бути цікава ширшій аудиторії. Тож ділимося своїми знахідками з тими, хто впроваджує зміни у медзакладі, громаді або просто цікавиться тим, що відбувається у сфері охорони здоров’я. 

Відтепер щомісяця будемо ділитися підбіркою ключових змін від фахівчині з юридичних питань UHC Тетяни Корчак. Читайте про основні зміни в законодавстві охорони здоровʼя прийняті у квітні 2023 року за посиланням: 

Цього місяця розповідаємо про таке: 

Зміни у медичному обслуговуванні:

Детальніше читайте в розділі «Медичне обслуговування».

Зміни у діяльності закладів охорони здоровʼя:

Про інші зміни читайте в розділі «Діяльність закладів охорони здоровʼя».

Зміни, що стосуються людських ресурсів: 

Більше читайте у розділі «Кадри».

Зміни щодо ліків та медичних виробів:

Про інші зміни читайте в розділі «Ліки та медичні вироби».

Зміни у робочих групах та інших дорадчих органах:

Детальніше в розділі «Робочі групи та дорадчі органи».


Про майбутні зміни розповідаємо у розділі «Проєкти та плани». Завершуємо наш огляд змінами, які відбулися наприкінці березня.

Якщо цей огляд був корисним або маєте ідеї, як його зробити кориснішим, запрошуємо залишити зворотний зв’язок за посиланням: https://bit.ly/44hWA0U 


Про законодавчі зміни в охороні здоровʼя за травень читайте на сайті UHC, або підписуйтесь на розсилку за посиланням: https://bit.ly/3neyL9M